top of page

BYTNOVUM TÍM

IMG_1879.JPG

Kristián Janičko

Majiteľ spoločnosti a riaditeľ výroby

Kristián prevzal spoločnosť po svojom otcovi v roku 2016. Je predstaviteľom tretej generácie tradičnej slovenskej stolárskej rodiny. Do zabehnutej rodinnej značky vnáša inovatívne prvky, dynamický rozvoj prostredníctvom nákupu najmodernejších strojov. Kvalita výroby je jeho prioritou a zachovanie si konkurencieschopnosti v danom segemente  je možné iba prostredníctvom neustáleho inovovania výrobných strojov. Po špecializovní sa výlučne na kuchyne, pod Kristiánovým vedením spoločnosť Bytnovum plynule prechádza ku komplexnej realizácii interiérov od A po Z.

Kristián je absolventom študijného programu Tvorba nábytku a interiéru v rámci SPŠ Drevárska v Spišskej Novej Vsi.

Mgr. art. Richard Sekerák

Hlavný dizajnér

Richard je absolventom Technickej univerzity vo Zvolene v odbore Dizajn nábytku a interiéru, kde aktuálne študuje na ArtD. programe Dizajn nábytku a bývania.  O svoje skúsenosti sa delí so študentami rovnakej fakulty v rámci predmetu Ateliér kresby dizajnu. 

Jeho nadčasové nábytky získavali ocenenia a boli vystavované v rámci rôznych výstav po Slovensku, ako aj v zahraničí a to v Portugalsku, Poľsku a Českej republike.

"Byť iný je in" - motto, ktoré plne vystihuje Richardove kreatívne zmýšľanie pri zachovaní plnej funkčnosti navrhovaných prvkov. Svoju vizualizáciu v maximálne možnej miere približuje samotnej realizácií. 

IMG_1867.JPG
IMG_1886.JPG

Sofia Erdélyiová

Projektový manažér

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok je práve Sofia pre Vás ten správny človek. V rámci našej spoločnosti má na starosti komunikáciu s klientmi, ako aj zabezpečenie plynulosti medzi dizajnom, výrobou a montážou. 

Sofia je absolvenstkou SPŠ Stavebná a Geodetická v Košiciach. 

Bytnovum tím: Team
bottom of page