top of page

Už tretím rokom sme výhradným dodávateľom interiérov pre developerskú spoločnosť NUTUM

Interiéry NUTUM: Image
f799b099-1e30-4ab6-a8ef-b9b422d45c8f.JPG

Vzorový dom v Novej Dedinke

Vzorový dom v lokalite Nová Dedinka v rámci projektu Slniečko je aktuálne vo výstavbe a čoskoro budeme inštalovať interiér. Predpokladaný termín dokončenia - Jeseň 2021!!!

Interiéry NUTUM: Welcome

Katalógová ponuka kuchýň

Náš dizajnér pre Vás zostavil 8 riešení pre Vašu novú kuchynskú linku. Vyberiete si jednu z nižšie uvedených alternatív alebo máte vlastnú predstavu? Všetky detaily si preberieme na osobnom stretnutí vo vzorovom dome. Tešíme sa na stretnutie!

pre projekt Slniečko v Novej Dedinke

Interiéry NUTUM: Headliner
Interiéry NUTUM: Pro Gallery

Postup a platobné podmienky

300 EUR

Koordinačný poplatok

1x konzultácia s hlavným dizajnérom

1x komplet set vizualizácii 2D a 3D

1x zapracovanie pripomienok a tvorba finálneho návrhu pre výrobu

Koordinačný poplatok za prácu dizajnéra bude odpočítaný od výslednej ceny diela po zadaní objednávky. Inými slovami za prácu dizajnéra u nás neplatíte nič naviac!

20% z celkovej sumy objednávky

Zálohová platba

Po odsúhlasení fináleho návrhu s dizajnérom si Vás v druhom kroku dovolíme vyzvať k úhrade zálohovej platby. Naše služby máte v tomto kroku garantované a dielo bude pripravené k odovzdaniu nehnuteľnosti. Nestane sa Vám tak, že na svoj interiér budete čakať dlhé mesiace, prípadne nastane zmena ceny v čase z dôvodu zmeny cien vstupných surovín.

Zvyšných 80%

Doplatok

Tesne pred dokončením Vašej nehnuteľnosti do úrovne "Štandard" na základe komunikácie s developerom a pripísaní stanoveného doplatku za dielo spúšťame výrobný proces a stanovíme presný termín montáže.

Interiéry NUTUM: Price List

O aké kuchyne mali klienti najväčší záujem?

V uplynulom období sme pre NUTUM zariaďovai projekty Alžbetka, U20 a Kačín v Miloslavove. Ponúkame štyri prevedenia kuchynských liniek, o ktoré bol v daných lokalitách najväčší záujem. Necháte sa inšpirovať?

V lokalite Miloslavov sme mali rôznorodú klientelu. Niektorí klienti stavili na istotu a zvolili si biele nadčasové elegantné prevedenie. Tí odvážnejsí zvolili pestrejšie materiálové prevedenie a svoju voľbu určite neoľutovali.

Pojmite aj Vy voľbu kuchynskej linky ako investíciu na desiatky rokov. My ponúkame kvalitné linky za férovú cenu. U nás cenu nedvíhajú nabité showroomy ani nekonečný rad sprostredkovateľov ako je tomu pri dovoze nábytku zo zahraničia. Ceny jednotlivých liniek Vám radi zašleme formou PDF katalógu na Váš e-mail.

Interiéry NUTUM: Text
Interiéry NUTUM: Pro Gallery
bottom of page