top of page

Nábytok vyrobený na Slovensku

O nás: Welcome

O BYTNOVUM

Výrobou nábytku sa zaoberáme viac ako 30 rokov, ktorý zároveň aj navrhujeme a to presne podľa Vašich potrieb a predstáv. Našou doménou sú najmä kuchyne, počnúc ich zameraním, navrhnutím, výrobou a samotnou montážou.

Značka Bytnovum je symbolom viacgeneračnej zanietenosti pre stolárske remeslo. Postupné zdokonaľovanie výrobného procesu a viac ako 500 projektov nám prinášajú unikátne know-how. História rodinnej značky BYTNOVUM siaha do 80. rokov minulého storočia. Z predajcu nábytku sa postupom času stával výrobca so špecializáciou na kuchynské linky. Inovácie a renovovanie výrobných strojov umožnili do ponúkaného sortimnetu zaradiť aj ostatné interiérové prvky ako s'ú vstavané šatníkové skrine, TV steny, riešenie do predsiení a detských izieb, rovnako aj výrobu kúpeľňového nábytku. ​ Pre klientov zabezpečujeme aj dodanie spotrebičov ak o túto službu prejavia záujem. Realizujeme aj zákazky na kľúč v spolupráci s našimi partnerskými firmami - sedačky, svietidlá, dekorácie a iné.


Služby Bytnovum smerujú k Vašej maximálnej spokojnosti, nakoľko výrobou a montážou to u nás nekončí. Samozrejmosťou je záručný či pozáručný servis.

O nás: About
IMG_3407_edited.jpg
O nás: Image

Pôsobnosť na trhu

Viac ako 3 dekády

Realizované projekty celkovo

500+

Počet zamestnancov a spolupracovníkov

14

Aktuálne realizované projekty

6

O nás: List

Vizualizácia verzus realita

Naše vizualizácie pôsobia vždy autenticky a sú takmer identické so samotnou realizáciou.

O nás: Video
bottom of page